Hakkımızda

      Firmamız ÖZDİSAN ELEKTRONİK PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ünvanı ile 1997 yılından bugüne İNFORM&ÖZDİSAN  ürünlerinin pazarlama ve teknik servis hizmetlerini vermektedir. Ürün çeşitlerimiz  başlıca 4 ana başlıkta toplanabilir.

 1-) Kesintisiz Güç Kaynakları , Otomatik Voltaj Regülatörleri, diğer Güç Elektroniği ürünleri.

2-) Endüstriyel Elektronik Komponent malzemeleri ve yardımcı sektörel elektronik ürünler.

3-) Yenilenebilir Enerji ürünleri (Solar sistemler)

4-) Teknik servis hizmetleri;

Her marka UPS için

            -Akü değişim hizmetleri

            -Arıza onarım servis hizmetleri

            -Yıllık koruyucu periyodik bakım hizmetleri.

            -Montaj –Demontaj ve devreye alma hizmetleri.

     Ürün yelpazemiz incelendiğinde, genel anlamda endüstrinin gereksinim duyduğu ve ülkemizde üreti-

mi henüz yapılamayan elektronik komponentlerden oluşan ÖZDİSAN ürünleri ile Elektrik kesintisi ile diğer elektriksel sorunların çözümünde kullanılan KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI/SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ ve diğer İNFORM ürünleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle son dönemde Otomotiv ve Otomotiv yan sanayi ile Tekstil sektöründe kullanılan CNC, LAZER ve Otomatik Tezgahların, sürekli kesilen ve kalitesiz elektrik nedeniyle yaşadıkları sorunların giderilmesinde bu ürünlerin en kalıcı çözüm olması İNFORM ürünlerine olan talebin en üst noktaya çıkmasına neden olmuştur.      

                  Enerji alanında ‘Temiz ve yenilebilir Enerji’ kavramının son dönemde gündeme yerleşmesiyle birlikte bu alandaki çalışmalarını ve gelişimini hızlandıran firmamız ana kuruluş  İNFORM  ile birlikte bu konudaki talepleri karşılama yönünde çalışmalarını ilerletmiş , Öz tüketime dayalı Güneş enerjisi projelerinde “Mühendislik, Üretim ve Devreye Alma” konularında hizmet vermekte olup Konut ve endüstriyel çatı uygulamalarında anahtar teslim çözüm ortağı haline gelmiştir.

      2001 yılından itibaren İNFORM&ÖZDİSAN logosunu kullanan firmamız, 2004 yılından itibaren Nilüfer Ticaret Merkezindeki kendi işyerinde  Kesintisiz Güç Kaynağı departmanını faaliyete geçirerek, uzun yıllardır Gazcılar semtinde sürdürdüğü bu hizmetleri çok daha modern bir ortamda ve deneyimli  kadrosuyla kurumsal müşterilerinin yakınına taşımıştır.

Özellikle kurumsal kimliğe sahip işletmelere olan bu yakınlık hem pazarlama anlamında etkili olmuş, hem de Teknik Servis desteğinin kalitesini yükselterek , bakım anlaşmaları ,yedek cihaz kiralama gibi farklı çözüm imkanlarının ortaya çıkmasına yardımcı olmuş, çok kısa zaman dilimlerinde  servisin yerine getirilmesini de sağlamıştır.

 Ayrıca yeni işyerimizdeki laboratuar ortamı birçok projenin daha detaylı incelenmesine imkan tanıdığı için müşterilerimizin ürünlerimiz hakkında teknik eğitim alma olanakları da genişlemiştir. Tüm bu olumlu etkiler firmamızın en kötü kriz dönemlerinde bile sürekli gelişmesini hızlandırmış, Bursa ve Güney Marmara’da lider tedarikçi  konuma ulaşmasını sağlamıştır. 2008 yılından itibaren Özdisan Komponent grubunun da katılımıyla Nilüfer Ticaret Merkezi OTOMASYON PLAZA’ da toplam 800 m2 alandaki yine öz malı olan ve  tüm departmanların bir arada olduğu yapılanmamız tamamlanarak, hizmet bütünlüğüne ulaşılmıştır. 2010 yılında merkez tesisimiz İNFORM  A.Ş’nin Fransız LEGRAND firmasıyla birleşmesi ile de Güç Elektroniği alanındaki konumumuz küresel bir gücün parçası olmamıza yol açmıştır.

 

Vizyonumuz;

Maddi kazanımların ötesinde önceliğini kalite ve etik değerler üzerine kuran bir firma olarak varlığımızı sürdürmektir. Rekabetin amansızca sürdüğü bir pazarda kalitesinden ödün vermeden,etik kuralları kendi doğruları olarak belirlemiş ve referans alan değil ,referans olan bir firma olarak kalmak en büyük amacımızdır.İnform-Özdisan adı bugün ülkemizde gelişmeyi,yeniliği,bilgiyi ve bilgiye olan saygıyı ifade etmektedir.Bizleri bugünkü lider konuma taşıyan bu değerleri korumaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.

 İNFORM&ÖZDİSAN olarak misyonumuz ;

  Üstlendiğimiz lojistik sorumluluğun bilinciyle çalışmalarımızı gittikçe artan bir ivmeyle  sürdürmek, müşteri taleplerini doğru algılayıp en uygun çözümü en kaliteli ve ekonomik şekilde sunmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Her gün genişleyen müşteri portföyümüz, vizyon sahibi, bilgili ve teknolojiyi yakından izleyen kadromuz ile bölgemizde  yakaladığmız , en iyi ve lider  firma olma özelliğimizi sürdürülebilir kılmaktır.

 

 

Komponent ve Güç Ürünleri Satış

Her Marka UPS İçin 7/24 Teknik Servis

Anlaşmalı Koruyucu Periyodik Bakım

Montaj – Demontaj ve Devreye Alma Hizmetleri